KURUMSAL

Otel Ekipmanları İmalatı

Efe Steel Otel Oda Ekipmanları olarak 10 yıla yakın bir zamandır paslanmaz çelikden mamül banyo aksesuarları ve otel ekipmanları üretmekteyiz. Bu sure zarfında öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alan şirketimiz, daima yeniliklere yönelerek, kalitesinden de taviz vermeden konusunda haklı olarak Türkiye çapında çok iyi bir üne sahip olmuştur. Üretminin ilk aşamasından başlayıp satış sonrası tüketici desteği kademesine kadar her aşamada kaliteyi firma misyonu olarak görmekteyiz.

Mamullerimiz, İngiltere, Irlanda, İsrail, Ukrayna, K.K.T.C., Özbekistan ve Almanya gibi doğrudan ihracat yaptığımız ülkelerin yanı sıra, iş birliği içinde olduğumuz ihracatçı distributor firmalarımız tarafından da sevk edilmesi sebebiyle bir çok ülkede kullanılmaktadır. Sektörün hitap ettiğimiz kısmında büyük sorumluluklar taşıyan satın alma ve house keeping departmanlarının çalışanları tarafından yapılan teklif ve öneriler doğrultusunda üretim yelpazemize yön vermekteyiz.

Yapı marketler,Projeler,Oteller ve Alışveriş merkezleri ile çalışılmaktadır. Ayrıca Türkiye genelinle yaklaşık 600 ana mağazaya hizmet vermekteyiz. İstek ve arzularınızı lütfen tarafıma bildiriniz. İş birliğiniz için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

Efe Steel Otel Oda Ekipmanları

Tel : +90 216 466 68 00

Faks : +90 216 466 68 00

E-mail : info@efesteel.com